Designový Časopis
Designový Časopis
Konvice A Šálky

EVA tea set

Konvice A Šálky Tato svůdně elegantní čajová konvice s odpovídajícími šálky má bezvadný pour a je potěšením účastnit se. Neobvyklý tvar této čajové konvice s výlevkou, která roste z těla, se velmi dobře hodí k dobrému nalití. Poháry jsou všestranné a hmatové, aby se hnízdily ve vašich rukou různými způsoby, protože každý člověk má svůj vlastní přístup k držení šálku. K dostání v lesklé bílé barvě s postříbřeným prstenem nebo černým matným porcelánem s lesklým bílým víkem a bílými obroučkami. Uvnitř je umístěn nerezový filtr. ROZMĚRY: čajník: 12,5 x 19,5 x 13,5 šálků: 9 x 12 x 7,5 cm.

Název projektu : EVA tea set, Jméno designérů : Maia Ming Fong, Jméno klienta : Maia Ming Designs.

EVA tea set Konvice A Šálky

Tento vynikající design je vítězem zlaté ceny za design v soutěži o výrobky pro osvětlení a světelné projekty. Určitě byste si měli prohlédnout portfolio oceněných oceněných designérů, kteří objevují mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních světelných produktů a projekčních projektů osvětlovacích projektů.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.