Designový Časopis
Designový Časopis
Výstavní A Jednací Prostor

All Love in Town Sales Center

Výstavní A Jednací Prostor Komerční prostor by také mohl být oblastí podnikání zaměřenou na podnikání plnou umění a estetiky, stejně jako divadlo a muzeum. Jen málo designérů si nikdy nemyslelo, že intenzivní kombinace lidí a okolí je tak nezbytná, než jsme kdy očekávali. Vytvořili jsme vnitřní prostor, který udeřil akord s lidmi při vstupu do něj tím, že co nejvíce využívají levné materiály - žárovky, Ping Pong a vánoční ozdobné koule. Vynesl legendu o prodeji nemovitostí dokončením prodejních úkolů ve třech měsíce v té době v celém průmyslu kvůli výraznému designu.

Název projektu : All Love in Town Sales Center, Jméno designérů : Raynon Chiu, Jméno klienta : Taiwan DaE International Design Career.

All Love in Town Sales Center Výstavní A Jednací Prostor

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.