Designový Časopis
Designový Časopis
Nádoba Na Koření

Ajorí

Nádoba Na Koření Ajorí je kreativní řešení pro organizaci a skladování různých koření, koření a koření, aby uspokojilo a přizpůsobilo se různým kulinářským tradicím každé země. Elegantní organický design z něj dělá sochařský kousek, což je vynikající ozdoba, která se odráží jako konverzační předkrm kolem stolu. Design obalu je inspirován česnekovou kůží a stává se jedinečným návrhem ekologického balení. Ajorí je ekologický design pro planetu, inspirovaný přírodou a vyrobený výhradně z přírodních materiálů.

Název projektu : Ajorí, Jméno designérů : Carlos Jimenez and Pilar Balsalobre, Jméno klienta : photoAlquimia .

Ajorí Nádoba Na Koření

Tento vynikající design je vítězem zlaté ceny za design v soutěži o výrobky pro osvětlení a světelné projekty. Určitě byste si měli prohlédnout portfolio oceněných oceněných designérů, kteří objevují mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních světelných produktů a projekčních projektů osvětlovacích projektů.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.