Designový Časopis
Designový Časopis
Židle

Pillow Stool

Židle Je to jednoduché, ale zahrnuje mnoho charakteristik. Ocelové tyče na první vrstvě a druhé vrstvě sedací části jdou různými směry, takže se kříží, aby vytvořily magickou vizualizaci. Počitadlo křivek postranní struktury poskytuje uživatelům kulaté hrany a povrchy, aby si na ně mohli pohodlně sedět. Mezi první vrstvou a druhou vrstvou sedací části tvoří tyčinky prázdný prostor pro ukládání časopisů nebo novin. Stolička nejen poskytuje uživatelům příjemné gesto, ale také jim nabízí užitečné funkce.

Název projektu : Pillow Stool, Jméno designérů : Hong Ying Guo, Jméno klienta : Danish Institute for Study Abroad.

Pillow Stool Židle

Tento skvělý design je držitelem ceny bronzového designu v soutěži architektury, stavebnictví a konstrukce. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných bronzem, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních architektonických, stavebních a konstrukčních prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.