Designový Časopis
Designový Časopis
Design Interiéru Kanceláře

Mundipharma Singapore

Design Interiéru Kanceláře Výzdoba recepce vytváří do kanceláře velmi moderní dojem, jako je nový face-lift, kompletní s kruhovými světly, plnými skleněnými panely, matnými nálepkami, bílým mramorovým pultem, barevnými židlemi a různými geometrickými tvary, které ji doplňují. Světlý a odvážný design svědčí o záměru designéra vyzařovat image společnosti, zejména spojením loga společnosti ve stěně funkce. Společně s pečlivým uspořádáním osvětlení ve strategických oblastech je recepční prostor hlasitý z hlediska designu a přesto tiše představuje svou estetickou přitažlivost.

Název projektu : Mundipharma Singapore, Jméno designérů : Priscilla Lee Pui Kee, Jméno klienta : Apcon Pte Ltd.

Mundipharma Singapore Design Interiéru Kanceláře

Tento skvělý design je držitelem ceny bronzového designu v soutěži architektury, stavebnictví a konstrukce. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných bronzem, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních architektonických, stavebních a konstrukčních prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.