Designový Časopis
Designový Časopis
Kalendář

NTT COMWARE “Season Display”

Kalendář Toto je stolní kalendář vyrobený s výřezovým designem s sezónními motivy na vynikajícím reliéfu. Vrcholem designu je, když jsou zobrazeny, sezónní motivy jsou nastaveny pod úhlem 30 stupňů pro nejlepší prohlížení. Tato nová forma vyjadřuje nový smysl NTT COMWARE pro generování nových nápadů. Myšlenka je věnována funkčnosti kalendáře s dostatkem místa pro psaní a řádkovanými řádky. Je to dobré pro rychlé prohlížení a snadné použití, plné originality, která jej odlišuje od ostatních kalendářů.

Název projektu : NTT COMWARE “Season Display”, Jméno designérů : Katsumi Tamura, Jméno klienta : NTT COMWARE CORPORATION.

NTT COMWARE “Season Display” Kalendář

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.