Designový Časopis
Designový Časopis
Kalendář

NTT EAST 2014 Calendar “Happy Town”

Kalendář Budujeme s vámi města. V tomto stolním kalendáři je uvedena zpráva, kterou společnost NTT East Japan Corporate Sales Promotion propaguje. Horní část listů kalendáře je výřez barevných budov a překrývající se listy tvoří jedno šťastné město. Je to kalendář, který si můžete každý měsíc užívat změnou scenérie řady budov a naplní vás pocitem, že budete po celý rok spokojeni.

Název projektu : NTT EAST 2014 Calendar “Happy Town”, Jméno designérů : Katsumi Tamura, Jméno klienta : NIPPON TELEGRAPH AND TELEPHONE EAST CORPORATION.

NTT EAST 2014 Calendar “Happy Town” Kalendář

Tento vynikající design je vítězem zlaté ceny za design v soutěži o výrobky pro osvětlení a světelné projekty. Určitě byste si měli prohlédnout portfolio oceněných oceněných designérů, kteří objevují mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních světelných produktů a projekčních projektů osvětlovacích projektů.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.