Designový Časopis
Designový Časopis
Barová Židle

Barcycling Chair

Barová Židle Barcycling je barová židle, která je navržena pro sportovní tematické prostory. Pozornost je věnována dynamice na barové židli, díky sedlu a pedálu jízdního kola. „Zatímco měkkost polyuretanu, přírodní kůže a kvality šití rukou symbolizuje trvanlivost.Na rozdíl od standartní barové židle tuto polohu opěrky nohou nelze změnit, barcycling umožňuje variabilní sezení s udržením pedálů na různých místech. To umožňuje delší a pohodlnější sedící.

Název projektu : Barcycling Chair, Jméno designérů : Ayhan Güneri, Jméno klienta : AYHAN GUNERI ARCHITECTS.

Barcycling Chair Barová Židle

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.