Designový Časopis
Designový Časopis
Přizpůsobitelné Šperky

Gravity

Přizpůsobitelné Šperky Zatímco v 21. století je používání moderních technologií, nových materiálů nebo extrémně nových forem často nutností dělat inovace, Gravity dokazuje opak. Gravitace je kolekce přizpůsobitelných šperků používajících pouze vlákna, velmi starou techniku a gravitaci, nevyčerpatelný zdroj. Kolekce se skládá z velkého množství stříbrných nebo zlatých prvků s různými vzory. Každý z nich může být spojen s perlami nebo kameny prameny a přívěsky. Kolekce se stává tak nekonečnem různých šperků.

Název projektu : Gravity, Jméno designérů : Anne Dumont, Jméno klienta : Anne Dumont.

Gravity Přizpůsobitelné Šperky

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.