Designový Časopis
Designový Časopis
Náhrdelník A Brož

I Am Hydrogen

Náhrdelník A Brož Design je inspirován neoplatonickou filosofií makrokosmu a mikrokosmu, při pohledu na stejné vzory reprodukované na všech úrovních vesmíru. Náhrdelník odkazující na zlatý poměr a sekvenci fibonacci má matematický design, který napodobuje vzory fylotaxis pozorované v přírodě, jak je vidět na slunečnicích, sedmikrásky a různých dalších rostlinách. Zlatý torus představuje vesmír, obalený látkou časoprostoru. „Já jsem vodík“ současně představuje model „Univerzální konstanty designu“ a model samotného vesmíru.

Název projektu : I Am Hydrogen, Jméno designérů : Ezra Satok-Wolman, Jméno klienta : Atelier Hg & Company Inc..

I Am Hydrogen Náhrdelník A Brož

Tento vynikající design je vítězem zlaté ceny za design v soutěži o výrobky pro osvětlení a světelné projekty. Určitě byste si měli prohlédnout portfolio oceněných oceněných designérů, kteří objevují mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních světelných produktů a projekčních projektů osvětlovacích projektů.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.