Designový Časopis
Designový Časopis
Kancelářský Design

Brockman

Kancelářský Design Jako investiční společnost se sídlem v těžebním průmyslu jsou účinnost a produktivita klíčovými aspekty obchodní rutiny. Design byl původně inspirován přírodou. Další inspirací zjevnou v designu je důraz na geometrii. Tyto klíčové prvky byly v popředí návrhů a byly tak vizuálně přeloženy pomocí geometrického a psychologického porozumění formy a prostoru. Díky udržení prestiže a pověsti světové komerční budovy se z použití skla a oceli rodí jedinečná firemní aréna.

Název projektu : Brockman , Jméno designérů : Catherine Cheung, Jméno klienta : THE XSS LIMITED.

Brockman  Kancelářský Design

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.