Designový Časopis
Designový Časopis
Výstavní Prostor

IDEA DOOR

Výstavní Prostor C&C pavilon designového týdne Guangzhou 2012 je vícerozměrným a synchronním kosmickým zařízením. Okna a dveře rozšířené do čtyř směrů realizují inteligentní konverzi a interakci uvnitř i vně zobrazovacího prostoru, což představuje podnikový koncept tolerance, otevřenosti a diverzifikovaného rozvoje. Přijetím technologie interaktivního zobrazení rozšířené reality a superpozice reálného prostředí a virtuálního prostředí, podnikový designový případ uvnitř zařízení dosahuje převodu formy zobrazení z dvojrozměrného na vícerozměrný.

Název projektu : IDEA DOOR, Jméno designérů : Zheng Peng, Jméno klienta : C&C Design Co.,Ltd..

IDEA DOOR Výstavní Prostor

Tento skvělý design je držitelem ceny bronzového designu v soutěži architektury, stavebnictví a konstrukce. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných bronzem, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních architektonických, stavebních a konstrukčních prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.