Designový Časopis
Designový Časopis
Systém Městské Logistiky

link

Systém Městské Logistiky Link je synchronizovaný systém městské logistiky, který využívá stávající infrastrukturu veřejné dopravy. Systém umožňuje bezproblémovou a udržitelnou distribuci nákladu ve městě. Je to síť, která propojuje konsolidační centra, sousední úložné prostory a místní podniky pomocí flotily robotických elektrických vozidel. Sledováním autobusů a tramvají se vozidla pohybují městem bez rušení provozu. Systém Link zkracuje distribuční vzdálenosti, čímž snižuje potřebu nákladních vozidel a otevírá alternativní dodávky pro poslední půl míle.

Název projektu : link, Jméno designérů : Ayelet Fishman, Jméno klienta : Ayelet Fishman.

link Systém Městské Logistiky

Tento dobrý design je držitelem ceny za design v soutěži o obalový design. Určitě byste měli vidět oceněné designérské portfolio návrhářů, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.