Designový Časopis
Designový Časopis
Vozidlo

Shark

Vozidlo Žralok je pojmové vozidlo, které dokáže transformovat Drag Force na užitečnou sílu, aby mohl létat. Filozofií designu Shark je nejprve chytit Drag sílu a poté, když je vozidlo zvednuto ze země kvůli odporu proudění vzduchu, prochází proud vzduchu skrz otvory na pažích. Tyto díry se otevírají a zavírají rychle a tak, aby se Shark dokázal vyrovnat.

Název projektu : Shark, Jméno designérů : Amin Einakian, Jméno klienta : Amin Einakian.

Shark Vozidlo

Tento skvělý design je držitelem ceny bronzového designu v soutěži architektury, stavebnictví a konstrukce. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných bronzem, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních architektonických, stavebních a konstrukčních prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.