Designový Časopis
Designový Časopis
Struktura Sloupového Nosníku

Brackets

Struktura Sloupového Nosníku Návrh je technickým řešením, které poskytuje modulované systémy pro rehabilitaci zbytečných prostor ve střechách po celém světě a zároveň se přizpůsobuje předchozí struktuře každé budovy. Jednou z jeho multifunkcí je zachování elektřiny. Byl také esteticky navržen tak, aby fungoval v interiéru, ať už pomocí opláštění pro něj, z různých materiálů nebo povrchových úprav, nebo pomocí akcentů, jako jsou pracovní desky, stoly a příčky. Poskytuje také solární ohřívací systém, díky kterému jsou prostory energeticky udržitelné.

Název projektu : Brackets, Jméno designérů : Dalia Sadany, Jméno klienta : Dezines Dalia Sadany Creations.

Brackets Struktura Sloupového Nosníku

Tento skvělý design je držitelem ceny bronzového designu v soutěži architektury, stavebnictví a konstrukce. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných bronzem, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních architektonických, stavebních a konstrukčních prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.