Designový Časopis
Designový Časopis
High-Tech Maloobchod

Cyfer

High-Tech Maloobchod Interiéry maloobchodních prostor v budoucnu by měly být navrženy tak, aby podporovaly příjemný zážitek z nakupování a přizpůsobeny typu prodávaného produktu. Cyfer je hi-tech maloobchodní prodejna navržená na QR kódu. Interiérové a exteriérové prvky interiéru se minimalisticky spojují a vytvářejí hladce tekoucí prostředí, které zdůrazňuje sílu produktu očekávanou v budoucnu, zatímco vnímání je nepřerušeno irelevantními překážkami, které zvyšují úroveň požitku a zvyšují touhu interagovat s výrobky.

Název projektu : Cyfer, Jméno designérů : Dalia Sadany, Jméno klienta : Dezines Dalia Sadany Creations.

Cyfer High-Tech Maloobchod

Tento skvělý design je držitelem ceny bronzového designu v soutěži architektury, stavebnictví a konstrukce. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných bronzem, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních architektonických, stavebních a konstrukčních prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.