Designový Časopis
Designový Časopis
Dřevěná Hra

BlindBox

Dřevěná Hra BlindBox je dřevěná hra, která kombinuje hádanky s paměťovými hrami a posiluje pocity, jako je slyšení a dotyk. Je to tahová hra pro dva hráče. Hráč, který sbírá vlastní kuličky, než vyhraje druhý hráč. Hráči horizontální zásuvky posouvají hráči tak, aby zarovnali díry uprostřed nich, aby vytvořili svislé cesty, aby kuličky padaly dolů. Hra vyžaduje schopnosti strategického myšlení, aby blokovala soupeře, dobrou paměť pro správné pohyby a vysokou pozornost, aby se zjistilo, kde vaše kuličky se stěhují do.

Název projektu : BlindBox, Jméno designérů : Ufuk Bircan Özkan, Jméno klienta : Ufuk Bircan Özkan.

BlindBox Dřevěná Hra

Tento dobrý design je držitelem ceny za design v soutěži o obalový design. Určitě byste měli vidět oceněné designérské portfolio návrhářů, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.