Designový Časopis
Designový Časopis
Konferenční Stolek

Athos

Konferenční Stolek Tento konferenční stolek inspirovaný mozaikovými panely vytvořenými brazilským moderním umělcem Athos Bulcaem byl navržen s cílem přivést krásu jeho panelů - a jejich jasné barvy a dokonalé tvary - do vnitřního prostoru. Výše uvedená inspirace byla kombinována s dětskými řemeslníky, které se skládaly ze čtyř krabiček zápalek, aby se vytvořil stůl pro domeček pro panenky. V důsledku mozaiky odkazuje tabulka na puzzle box. Když jsou zásuvky zavřené, nelze si jich všimnout.

Název projektu : Athos, Jméno designérů : Patricia Salgado, Jméno klienta : Estudio Aker Arquitetura.

Athos Konferenční Stolek

Tento dobrý design je držitelem ceny za design v soutěži o obalový design. Určitě byste měli vidět oceněné designérské portfolio návrhářů, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.