Designový Časopis
Designový Časopis
Čekárna Pro Komerční Prostory A Vip

Commercial Area, SJD Airport

Čekárna Pro Komerční Prostory A Vip Tento projekt se připojil k novému trendu v oblasti ekologického designu Letiště ve světě, zahrnuje obchody a služby v rámci terminálu a cestující prochází zážitkem během jeho instance. GREEN Airport Design Trend zahrnuje prostory zelenější a udržitelnější designové hodnoty letiště, celkový prostor komerční plochy je osvětlen přirozeným slunečním zářením díky monumentální skleněné fasádě obrácené k dráze. VIP Lounge byl navržen s ohledem na koncept organického a předvojeho designu buněk. Fasáda umožňuje soukromí v místnosti bez blokování výhledu do exteriéru.

Název projektu : Commercial Area, SJD Airport, Jméno designérů : sanzpont [arquitectura], Jméno klienta : sanzpont [arquitectura].

Commercial Area, SJD Airport Čekárna Pro Komerční Prostory A Vip

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.