Designový Časopis
Designový Časopis
Vlajkový Obchod

Lenovo

Vlajkový Obchod Cílem programu Lenovo Flagship Store je zlepšit image značky tím, že divákům poskytuje platformu pro propojení interakce a sdílení prostřednictvím životního stylu, služeb a zkušeností vytvořených v obchodě. Koncepce designu je koncipována na základě poslání uskutečnit přechod od výrobce výpočetních zařízení k přední značce mezi poskytovateli spotřební elektroniky.

Název projektu : Lenovo, Jméno designérů : Johnson Li, Jméno klienta : Lenovo (Beijing) Ltd..

Lenovo Vlajkový Obchod

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.