Designový Časopis
Designový Časopis
Prsten A Náušnice

Droplet Collection

Prsten A Náušnice Kolekce šperků Droplet čerpá inspiraci z klidu a krásy kapiček vody. Kombinuje 3D design a tradiční techniku pracovních stolů a zkoumá tvorbu kapiček na listu. Leštěný stříbrný povrch 925 napodobuje odrazný povrch kapiček vody, zatímco sladké perly jsou také hravě integrovány do designu. Každý úhel prstence a náušnic vykazuje odlišnou formaci, která udržuje design všestranný.

Název projektu : Droplet Collection, Jméno designérů : Lisa Zhou, Jméno klienta : Little Rambutan Jewellery.

Droplet Collection Prsten A Náušnice

Tento skvělý design je držitelem ceny bronzového designu v soutěži architektury, stavebnictví a konstrukce. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných bronzem, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních architektonických, stavebních a konstrukčních prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.