Designový Časopis
Designový Časopis
Maloobchod

Sport In Street

Maloobchod Začali jsme design s různými náladovými deskami určujícími různé oblasti zájmu mládeže. Témata technologie, sociálních sítí, streetartu a přírody byla přijata k vytvoření pouličního kulturního obchodu. Průmyslové materiály byly použity v celém nábytku v celém obchodě k vytvoření chladný výhled spolu s přírodními materiály zahřívajícími atmosféru usilující o citlivou rovnováhu. Složitý design způsobuje velké vzrušení ve skrytých rozích obchodu. Vysoce umístěné stojany ve středu upoutávají zákazníky zvědavostí tím, že zachovávají tajemství.

Název projektu : Sport In Street , Jméno designérů : Ayhan Güneri, Jméno klienta : SPORT IN STREET.

Sport In Street  Maloobchod

Tento skvělý design je držitelem ceny bronzového designu v soutěži architektury, stavebnictví a konstrukce. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných bronzem, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních architektonických, stavebních a konstrukčních prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.