Designový Časopis
Designový Časopis
Hotel

Sheraton Bursa

Hotel Animace by měla být široce rozšířeným modelováním poskytujícím vodítko pro každou část hotelu. Různé společné prostory včetně vstupní haly, konferenčních místností, hlavní restaurace, Fitness & Spa centra, turecké lázně a turecké lázně VIP, masážní místnosti , výkonný salonek, bazén, odpočívárny a navíc standardní pokoje, apartmá, prezidentské apartmá bylo modelováno za 4 měsíce.Všechny modelované oblasti byly proměněny na 4,30 sekundovou animaci 6750 snímků po šedesáti dnech procesu vykreslování. Tato animace se stala důležitý prvek při zavádění Sheraton Bursa.

Název projektu : Sheraton Bursa, Jméno designérů : Ayhan Güneri, Jméno klienta : SHERATON BURSA / ATOLYE A MIMARLIK.

Sheraton Bursa Hotel

Tento skvělý design je držitelem ceny bronzového designu v soutěži architektury, stavebnictví a konstrukce. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných bronzem, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních architektonických, stavebních a konstrukčních prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.