Designový Časopis
Designový Časopis
Rekreační Zařízení

Winter under the roof

Rekreační Zařízení V Astaně nejsou žádné lyžařské aktivity. Pro horské aktivity a přípravu na soutěž v alpském lyžování byl vynalezen objekt zvaný indoor ski center. Poskytuje tři typy stezek pro různé vlastnické dovednosti lyžování. Navržené stojany pro diváky, kteří sledují sportovní události. Hotel je určen pro zahraniční sportovce a návštěvnické centrum. Na fasádě se odráží myšlenka ledové rokliny pokryté sněhem. Podpůrné centrum se podobá rampouchům. Myšlenka takového centra byla zaměřena na podporu lyžování v Kazachstánu.

Název projektu : Winter under the roof, Jméno designérů : Ozimuk Tatyana, Jméno klienta : The diploma project.

Winter under the roof Rekreační Zařízení

Tento skvělý design je držitelem ceny bronzového designu v soutěži architektury, stavebnictví a konstrukce. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných bronzem, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních architektonických, stavebních a konstrukčních prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.