Designový Časopis
Designový Časopis
Corporate Identity

Territoria Festival

Corporate Identity Totožnost pro 8. festival současného umění „Territoria“. Festival představuje originální a experimentální díla současného umění v různých žánrech. Úkolem bylo označit identitu festivalu a rozvíjet zájem o něj u jeho cílového publika, vytvořit organizační strukturu, která se snadno přizpůsobí novým tématům. Základní myšlenkou byla interpretace současného umění jako jiné perspektivy světa. Takto se objevil slogan „Umění z jiné perspektivy“ a jeho grafické provedení.

Název projektu : Territoria Festival, Jméno designérů : Oxana Paley, Jméno klienta : Festival ‘Territory’.

Territoria Festival Corporate Identity

Tento skvělý design je držitelem ceny bronzového designu v soutěži architektury, stavebnictví a konstrukce. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných bronzem, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních architektonických, stavebních a konstrukčních prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.