Designový Časopis
Designový Časopis
Stolek

Chezca

Stolek Chezca je vedlejší stolek, který vám pomůže shromáždit všechny předměty, které při práci obvykle leží. Navrženo pro malé prostory, zabírá minimální prostor a lze jej umístit kdekoli kolem domu. Funguje jako rozbočovač pro všechny malé předměty a pomůcky, které udržují vše na dohled a po ruce. Má horní povrch pro drobné předměty, přední povrch pro uchovávání časopisů a notebooků při nabíjení a zadní skryté místo pro udržení routeru WIFI a uspořádání kabelů. Chezca také nabízí několik elektrických zásuvek, které lze v případě, že se nepoužívají, vytáhnout jednotlivě nebo diskrétně zavěsit na stranu.

Název projektu : Chezca, Jméno designérů : Andrea Kac, Jméno klienta : KAC Taller de Diseño.

Chezca Stolek

Tento dobrý design je držitelem ceny za design v soutěži o obalový design. Určitě byste měli vidět oceněné designérské portfolio návrhářů, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.