Designový Časopis
Designový Časopis
Reklamní Plakát

Amal Film Festival

Reklamní Plakát Plakát byl inspirován veselou oslavou na festivalech. Design byl vytvořen s cílem přijmout a oslavit rozdíly, které existují v bohaté španělské kultuře. Protože Španělsko je multikulturní zemí, která má bohatou historii a identitu, plakát byl navržen tak, aby zdůrazňoval naději mezi Evropany a Araby, muslimy a křesťany. Projekt byl navržen ve studiu Barnbrook v Londýně ve Velké Británii. Vytvoření plakátu trvalo 1 týden. Použité barvy, typ a symboly byly inspirovány průnikem mezi španělskou a arabskou kulturou.

Název projektu : Amal Film Festival, Jméno designérů : Lama, Rama, and Tariq Ajinah, Jméno klienta : Lama Ajeenah.

Amal Film Festival Reklamní Plakát

Tento dobrý design je držitelem ceny za design v soutěži o obalový design. Určitě byste měli vidět oceněné designérské portfolio návrhářů, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.