Designový Časopis
Designový Časopis
Umělecká Díla

Arabic Calligraphy

Umělecká Díla Toto jsou příklady současného arabského kaligrafického umění, které praktikuje ománský umělec, Dr. Salman Alhajri, pomocný profesor umění a designu na Sultan Qaboos University. Vysvětluje estetické rysy arabské kaligrafie jako jedinečné ikony islámského umění. Salman zavedl svoji praxi ručně v arabské kaligrafii jako hlavní téma v roce 2006. V roce 2008 začal používat digitální a grafické technologie, tj. Grafický software (založený na vektoru) a arabský skriptový software, např. „Kelk“, od té doby Alhajri vyvinul svůj jedinečný styl v tomto uměleckém proudu.

Název projektu : Arabic Calligraphy , Jméno designérů : Salman Alhajri, Jméno klienta : Sultan Qaboos University, Rozna Muscat Gallery, Fatma's Gallery, Muscat, Ghalya’s Musem of Modern Art, Dubai Community Theatre and Arts Centre (DUCTAC) .

Arabic Calligraphy  Umělecká Díla

Tento skvělý design je držitelem ceny bronzového designu v soutěži architektury, stavebnictví a konstrukce. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných bronzem, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních architektonických, stavebních a konstrukčních prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.