Designový Časopis
Designový Časopis
Koncový Stůl

TIND End Table

Koncový Stůl Koncový stůl TIND je malý, ekologický stůl se silnou vizuální přítomností. Recyklovaná ocelová střecha byla řezána vodním paprskem se složitým vzorem, který vytváří živé vzory světla a stínu. Tvary bambusových nohou jsou určeny vzorováním v ocelové horní části a každá ze čtrnácti nohou prochází ocelovou horní částí a poté je proříznuta v jedné rovině. Při pohledu shora vytváří karbonizovaný bambus aretační vzorec, umístěný vedle děrované oceli. Bambus je rychle obnovitelná surovina, protože bambus je rychle rostoucí tráva, ne produkt ze dřeva.

Název projektu : TIND End Table, Jméno designérů : Nils Finne, Jméno klienta : FINNE Architects.

TIND End Table Koncový Stůl

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.