Designový Časopis
Designový Časopis
Nůž Blok

a-maze

Nůž Blok Cílem konstrukce bloku nožů z a-bludiště je stejná stimulace našich mentálních a vizuálních smyslů. Způsob, jakým ukládá a organizuje nože, je jedinečně inspirován dětskou hrou, se kterou jsme všichni dobře obeznámeni. Spojení estetiky a funkčnosti dohromady dokonale splňuje a-bludiště svému účelu a co je důležitější, vytváří s námi spojení, které evokuje emoce zvědavosti a zábavy. Čistě ve své formě a-bludiště nám umožňuje libovat ve své jednoduchosti, která dělá mnohem více s méně. Je to proto, že a-bludiště přispívá k autentické inovaci produktu s nezapomenutelným uživatelským dojmem a pohledem, který odpovídá.

Název projektu : a-maze, Jméno designérů : Prompong Hakk, Jméno klienta : SNF a brand by WIKO Cutlery.

a-maze Nůž Blok

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.