Designový Časopis
Designový Časopis
Umyvadlo

Spiral

Umyvadlo Sladká voda je jedním z nejcennějších přírodních zdrojů; slyšeli jsme příběhy a legendy, které hady hlídají cenné a cenné poklady. Proto jsme se inspirovali hadem, který se omotal kolem kónického vodního bazénu, aby ho chránil. Dalším rysem je, že používání rukou k otevření vodovodní kohoutku nemusí být pro každého na veřejných místech příjemné. V tomto provedení se pedál používá k otevírání a zavírání kohoutku stisknutím nožního pedálu.

Název projektu : Spiral, Jméno designérů : Naser Nasiri & Taher Nasiri, Jméno klienta : AQ QALA BINALAR.

Spiral Umyvadlo

Tento skvělý design je držitelem ceny bronzového designu v soutěži architektury, stavebnictví a konstrukce. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných bronzem, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních architektonických, stavebních a konstrukčních prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.