Designový Časopis
Designový Časopis
Velký Osvětlený Květináč

Divine

Velký Osvětlený Květináč Jedná se o velký lehký hrnec vyrobený z jednoho nebo dvou kusů opálového plastu. Hrnec nemá dno vůbec. Takže to dáte kolem rostoucího stromu. A spojte hrany pomocí „rychlých zámků“. Ke dnu přichází LED světlo, které dává světlo hrnci a stromu a surraund. Hlavní rozdíl pro ostatní je v tom, že to dáte kolem rostoucího stromu. Nevkládáte tam strom, aby tam rostl.

Název projektu : Divine, Jméno designérů : Ari Korolainen, Jméno klienta : Adessin Oy.

Divine Velký Osvětlený Květináč

Tento skvělý design je držitelem ceny bronzového designu v soutěži architektury, stavebnictví a konstrukce. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných bronzem, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních architektonických, stavebních a konstrukčních prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.