Designový Časopis
Designový Časopis
Hodiny

Hamon

Hodiny Hamon jsou hodiny vyrobené z plochého a kulatého porcelánu a vody. Ruky hodin se každou sekundu otáčí a jemně prohrábají vodu. Chování vodní hladiny je nepřetržitým překrýváním vln vytvořených od minulosti do současnosti. Jedinečností těchto hodin je ukázat nejen současný čas, ale také akumulaci a útlum času, který je indikován změnou vodní hladiny každou chvíli. Hamon je pojmenován podle japonského slova „hamon“, což znamená vlnky.

Název projektu : Hamon, Jméno designérů : Kensho Miyoshi, Jméno klienta : miyoshikensho.

Hamon Hodiny

Tento skvělý design je držitelem ceny bronzového designu v soutěži architektury, stavebnictví a konstrukce. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných bronzem, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních architektonických, stavebních a konstrukčních prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.