Designový Časopis
Designový Časopis
Stolička

Meline

Stolička Meline je inovativní stolička s úložným prostorem. Jeho minimální design má police a kolík pro zavěšení bundy a tašky. Police je ideální pro ukládání nástrojů a věcí studentů a rozšiřuje se směrem ven, aby byly některé předměty snadno dostupné. Je lehký s rámem z tvrdého dřeva a laminátovým sezením / policí. Design je ovlivněn stylem DeStijl. Meline je spolehlivá stolička, stolici, kterou můžete nazvat „přítelem“.

Název projektu : Meline, Jméno designérů : Eliane Zakhem, Jméno klienta : E Zakhem Interiors.

Meline Stolička

Tento dobrý design je držitelem ceny za design v soutěži o obalový design. Určitě byste měli vidět oceněné designérské portfolio návrhářů, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.