Designový Časopis
Designový Časopis
Stolní Lampa

Aida

Stolní Lampa Osobně čerpám inspiraci od zvířat v přírodě a ve většině mých návrhů raději rozmístím přírodní tvary než geometrické tvary. Stolní lampa je jedním z mých oblíbených objektů v designu interiéru. Design této stolní lampy byl inspirován Horn of beran (wether). Pokusil jsem se vytvořit sochařskou a dekorativní formu, fungující jako stolní lampa.

Název projektu : Aida, Jméno designérů : Ali Alavi, Jméno klienta : Ali Alavi design.

Aida Stolní Lampa

Tento dobrý design je držitelem ceny za design v soutěži o obalový design. Určitě byste měli vidět oceněné designérské portfolio návrhářů, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.