Designový Časopis
Designový Časopis
Stolní Lampa

M.T.F. ( My True Friend)

Stolní Lampa Výjimečnost lampy MTF (My True Friend) ve formě psa spočívá v tom, že nejprve se vejde téměř do jakéhokoli interiéru, z veselého, teplého dětského pokoje a končící studenou oficiální pracovní kanceláří. Za druhé, má jedinečnou kombinaci materiálů - dřevo, plast, kov, sklo, které vytváří fúzní styl. Třetí jedinečnou charakteristikou je to, že ne všechny žárovky mohou mít otočné rameno s 360 ° a nakloněné z libovolného úhlu. Naše lampa také poskytuje možnost pevné fixace pomocí pohodlných ergonomických zámků.

Název projektu : M.T.F. ( My True Friend), Jméno designérů : Taras Zheltyshev, Jméno klienta : Fiat Lux.

M.T.F. ( My True Friend) Stolní Lampa

Tento dobrý design je držitelem ceny za design v soutěži o obalový design. Určitě byste měli vidět oceněné designérské portfolio návrhářů, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.