Designový Časopis
Designový Časopis
Lodní Kontrolní Systém

GE’s New Bridge Suite

Lodní Kontrolní Systém Modulární systém řízení lodí GE je navržen tak, aby vyhovoval velkým i lehkým plavidlům, poskytuje intuitivní ovládání a jasnou vizuální zpětnou vazbu. Nová technologie určování polohy, řídicí systémy motoru a monitorovací zařízení umožňují přesné manévrování lodí ve stísněných prostorech a zároveň snižují stres operátora, protože složitá ruční ovládání jsou nahrazena novou technologií dotykové obrazovky. Nastavitelná obrazovka redukuje odrazy a optimalizuje ergonomii. Všechny konzoly mají integrované držadla pro použití v rozbouřeném moři.

Název projektu : GE’s New Bridge Suite, Jméno designérů : LA Design , Jméno klienta : GE.

GE’s New Bridge Suite Lodní Kontrolní Systém

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.