Designový Časopis
Designový Časopis
Židle

Parastoo

Židle Respektuji všechny židle. Podle mého názoru je jednou z nejdůležitějších, klasických a speciálních věcí v designu interiérů židle. Myšlenka židle Parastoo pochází z vlaštovky (rybáka). Možná zářivý a hladký povrch židle Parastoo s odlišným a zvláštním designem byl vyroben pouze pro velmi zvláštní a jedinečná místa.

Název projektu : Parastoo, Jméno designérů : Ali Alavi, Jméno klienta : Ali Alavi design.

Parastoo Židle

Tento skvělý design je držitelem ceny bronzového designu v soutěži architektury, stavebnictví a konstrukce. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných bronzem, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních architektonických, stavebních a konstrukčních prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.