Designový Časopis
Designový Časopis
Umyvadlo

SEREL Purity

Umyvadlo Serel Purity Washbasin zaujímá své místo v koupelnách díky své jedinečné a úžasné formě mísy. Obecný přístup při navrhování otvoru pro odpadní vodu je neviditelný. Tento přístup tak důležitě ovlivňuje design a způsobuje propracované detaily. Díky tomuto přístupu se umyvadlo Serel Purity jeví jako čisté, hladké, elegantní a je v naprostém souladu s celkovou celistvostí designu. Umyvadlo SEREL Purity, které má dominanci měkkých forem, zve uživatele k futurismu.

Název projektu : SEREL Purity, Jméno designérů : SEREL Seramic Factory, Jméno klienta : Serel Sanitory Factory .

SEREL Purity Umyvadlo

Tento skvělý design je držitelem ceny bronzového designu v soutěži architektury, stavebnictví a konstrukce. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných bronzem, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních architektonických, stavebních a konstrukčních prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.