Designový Časopis
Designový Časopis
Pokročilý Vozík

Fiaker 2.0

Pokročilý Vozík V mnoha městech přicházejí tradiční zájezdy s velkým problémem v podobě odmítnutí koně. Jako první základní požadavek řeší Fiaker 2.0 řešení pouličního znečištění způsobeného autobusovými zájezdy do měst. Dále se vyvíjí specifický design pro kočár tažený koňmi, který sleduje klasické kabiny ve své formální estetice, přestože má svou vlastní moderní a aktuální formu. Úkolem je představit moderní a ekologický koncept, který stále přenáší typický pocit zájezdového autobusu. Hlavním cílem je zvýšit atraktivitu autobusových zájezdů prostřednictvím inovativního designu.

Název projektu : Fiaker 2.0, Jméno designérů : Michael Hofbauer, Jméno klienta : Michael Hofbauer.

Fiaker 2.0 Pokročilý Vozík

Tento dobrý design je držitelem ceny za design v soutěži o obalový design. Určitě byste měli vidět oceněné designérské portfolio návrhářů, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.