Designový Časopis
Designový Časopis
Firemní Interiérové Značky

Wellness and DaySPA

Firemní Interiérové Značky Denní lázeňské zařízení, které je navrženo tak, aby stimulovalo zákazníka při příjezdu a napomáhalo okamžitému překročení každodenní městské rutiny do prostoru duchovního a fyzického povznesení. Koncept značky se vztahuje na parametrický objem stropu a stěn, které stejně jako přirozené otvory v jeskyních umožňují přirozené denní světlo zaplavit kancelářské a účetní prostory za nimi. Dva přijímací moduly jsou zlaceny v měděných listech připomínajících dva fazetované polodrahokamy. Designový přístup je metaforou vnitřní krásy, která vyžaduje odhalení zdokonalení.

Název projektu : Wellness and DaySPA, Jméno designérů : Helen Brasinika, Jméno klienta : BllendDesignOffice.

Wellness and DaySPA Firemní Interiérové Značky

Tento dobrý design je držitelem ceny za design v soutěži o obalový design. Určitě byste měli vidět oceněné designérské portfolio návrhářů, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.