Designový Časopis
Designový Časopis
Dvojité Umyvadlo

4Life

Dvojité Umyvadlo 4Life Double umyvadlo zaujímá své místo v koupelnách díky své pevné formě a funkčnímu využití. Umyvadlo je navrženo tak, aby poskytovalo svému uživateli příležitost používat produkt současně jako jedno umyvadlo a zároveň umyvadlo. Při použití v jedné pánvi poskytuje produkt velkou plochu police; při použití dvojité umyvadlo se polička zruší a vytvoří se nové umyvadla, a tak mohou umyvadlo používat dva lidé současně. Zrušení vzhledu police může být již nepoužívaná police použita jako police v koupelnovém nábytku s upevňovacími prvky, které jsou poskytovány, když je to požadováno.

Název projektu : 4Life, Jméno designérů : SEREL Seramic Factory, Jméno klienta : Matel Hammadde San. ve Tic A.S.

4Life Dvojité Umyvadlo

Tento skvělý design je držitelem ceny bronzového designu v soutěži architektury, stavebnictví a konstrukce. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných bronzem, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních architektonických, stavebních a konstrukčních prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.