Designový Časopis
Designový Časopis
Bytový Dům

Tempo House

Bytový Dům Tento projekt je kompletní rekonstrukcí domu v koloniálním stylu v jedné z nejkrásnějších čtvrtí v Rio de Janeiro. Na mimořádném místě plném exotických stromů a rostlin (původní krajinný plán slavného krajinářského architekta Burle Marxe) bylo hlavním cílem integrovat vnější zahradu s vnitřními prostory otevřením velkých oken a dveří. Výzdoba má významné italské a brazilské značky a její koncepce je mít jako plátno, aby zákazník (umělecký sběratel) mohl zobrazit své oblíbené kousky.

Název projektu : Tempo House, Jméno designérů : Gisele Taranto, Jméno klienta : Gisele Taranto Arquitetura.

Tempo House Bytový Dům

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.