Designový Časopis
Designový Časopis
Elektrické Kolo

Silence

Elektrické Kolo Silence je zbrusu nový ovládací koncept kola. Byl navržen tak, aby měl svůj vlastní smyslový orgán, ve kterém Karl H Studio používal 4 technologie, radar, LED, detektory a počítač. Ticho může říct aktuální stav kterémukoli jezdci na základě jeho vlastních podmínek jízdy. S úctou, Karl Huang navrhl Silence, aby udělal kolo, které se věnuje sluchově postiženým přátelům, aby jim pomohli vyhnout se nebezpečným. I když jsou v klidném světě bez zvuků, stále mají práva na neomezenou a bezpečnou jízdu.

Název projektu : Silence, Jméno designérů : Yi-Sin Huang, Jméno klienta : Karl H Studio .

Silence Elektrické Kolo

Tento skvělý design je držitelem ceny bronzového designu v soutěži architektury, stavebnictví a konstrukce. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných bronzem, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních architektonických, stavebních a konstrukčních prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.