Designový Časopis
Designový Časopis
Konferenční Stolek

Fallen Bird

Konferenční Stolek Stejně jako Immanuel Kant začínám od estetického nápadu, který dává mé práci duši. Sleduji svou vlastní cestu: intuitivně, emotivně a vědomě se podílí na konkrétním tématu. Trojúhelníky v (E) pohybu jsou příběhy, které začínají pevným geometrickým tvarem, rovnostranným trojúhelníkem, prvním, který body podpory nepodporují být střih. Destiluje různé formy, které mohou sloužit jako návrhy stolic, stolů atd., Ale mohou být také zpracovány do abstraktních geometrických entit, které fungují jako vizuální umění.

Název projektu : Fallen Bird, Jméno designérů : André Verroken, Jméno klienta : Studio Verroken for GESQUIERE & VERROKEN bvba.

Fallen Bird Konferenční Stolek

Tento skvělý design je držitelem ceny bronzového designu v soutěži architektury, stavebnictví a konstrukce. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných bronzem, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních architektonických, stavebních a konstrukčních prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.