Designový Časopis
Designový Časopis
Papírnictví Sada

Cubix

Papírnictví Sada Kancelářské potřeby ve tvaru krychle včetně krabičky na kancelářské sponky, krabičky na samolepky a držáky per. Hlavní myšlenkou Cubixu je vytvořit „organizovaný chaos“. Nikdo není žádným tajemstvím, že pořádek na pracovišti je velmi důležitý. Mnoho lidí však má rád tzv. Kreativní nepořádek. Řešení tohoto malého rozporu bylo základem koncepce Cubixe. Díky pružnosti červených tyčinek lze do držáku tužky vložit téměř cokoli, co je rozptýleno po celém stole, od per a tužek všech velikostí až po papír a nálepky.

Název projektu : Cubix, Jméno designérů : Alexander Zhukovsky, Jméno klienta : SKB KONTUR.

Cubix Papírnictví Sada

Tento skvělý design je držitelem ceny bronzového designu v soutěži architektury, stavebnictví a konstrukce. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných bronzem, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních architektonických, stavebních a konstrukčních prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.