Designový Časopis
Designový Časopis
Dopravní Signál

Don Luis

Dopravní Signál „Mnoho zemí začalo provádět politiky na podporu chůze jako důležitého druhu dopravy. Riziko pro chodce se zvyšuje, když konstrukce vozovky nedokáže naplánovat a poskytnout mechanismy řízení dopravy, které oddělují chodce od vozidel. Odhaduje se, že dopravní nehody obecně stojí 1 až 2% hrubého národního produktu “(WHO). Don Luis je 3D dopravní signál, který se váže na žlutou 2D linii namalovanou na chodníku, aby se zabránilo přechodu chodce ulicí na jiném místě než zebra. Navrženo na základě sociokulturní analýzy a nikoli pouze z estetických pokynů.

Název projektu : Don Luis, Jméno designérů : CasBeVilla Team, Jméno klienta : CasBeVilla Team.

Don Luis Dopravní Signál

Tento dobrý design je držitelem ceny za design v soutěži o obalový design. Určitě byste měli vidět oceněné designérské portfolio návrhářů, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.