Designový Časopis
Designový Časopis
Nádobí Pro Děti

Nyx

Nádobí Pro Děti Návrh spolupráce má neomezené hranice a byl zdrojem tohoto projektu. Nádobí Nyx Kids je jedinečná spolupráce mezi 10letým chlapcem Elijah Robineauem a talentovaným návrhářem Alexem Petuninem. Jako děti máme úžasné sny, ale jako dospělí jsme se naučili stanovit limity a hranice pro skutečný svět. Hravá kolekce stolního nádobí vyvinutá pod futuristickou značkou YORB DESIGN také získala velmi unikátní funkci umožňující úplný vlastní design. Jeho uživatel si může vybrat vlastní vzor, barvu a tvar na řádku, což mu dává pocit sounáležitosti.

Název projektu : Nyx, Jméno designérů : Alex Petunin & Elijah Robineau, Jméno klienta : YORB DESIGN.

Nyx Nádobí Pro Děti

Tento skvělý design je držitelem ceny bronzového designu v soutěži architektury, stavebnictví a konstrukce. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných bronzem, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních architektonických, stavebních a konstrukčních prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.