Designový Časopis
Designový Časopis
Koupelnový Nábytek

Soluzione

Koupelnový Nábytek Kolekce koupelnového nábytku Soluzione je navržena na základě nápadu vytvořit inovativní a elegantní řešení, která usnadní život, klid a budují koupelny s pocitem osobnosti. Koupelnové skříňky dostupné ve třech různých velikostech se zásuvkami a výběry dveří skříně jsou kombinovány s dřezy, aby se předefinovala estetika koupelny. Volitelný modul na zavěšení ručníků v polokruhu je inovativním přístupem k ukládání a zavěšení ručníků. Kolekce Solzione je k dispozici v bílé a antracitové barvě, která doufá, že nabídne inovativní řešení koupelen.

Název projektu : Soluzione, Jméno designérů : Isvea Eurasia, Jméno klienta : ISVEA.

Soluzione Koupelnový Nábytek

Tento dobrý design je držitelem ceny za design v soutěži o obalový design. Určitě byste měli vidět oceněné designérské portfolio návrhářů, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.