Designový Časopis
Designový Časopis
Diamantový Prsten

The Great Goddess Isida

Diamantový Prsten Isida je 14K zlatý prsten, který klouže na prst a vytváří okouzlující vzhled. Fasáda prstenu Isida je zdobena unikátními prvky, jako jsou diamanty, ametysty, citriny, tsavorit, topaz a doplněné bílým a žlutým zlatem. Každý kus má svůj vlastní specifikovaný materiál, díky čemuž je jedinečný. Rovněž fasáda s plochým sklem na plátky drahokamů odráží různé paprsky světla v různých prostředích a dodává prstenu exkluzivní charakter.

Název projektu : The Great Goddess Isida, Jméno designérů : Tatyana Raksha, Jméno klienta : STDIAMOND.

The Great Goddess Isida Diamantový Prsten

Tento vynikající design je vítězem zlaté ceny za design v soutěži o výrobky pro osvětlení a světelné projekty. Určitě byste si měli prohlédnout portfolio oceněných oceněných designérů, kteří objevují mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních světelných produktů a projekčních projektů osvětlovacích projektů.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.